Web stránky

Nie ste spokojný so svojím webom? Rýchlo to napravíme. Robíme od jednoduchých webstránok po rozsiahle webové sídla.

Sústreďujeme sa na inovatívnosť, použiteľnosť, jednoduchosť a intuitívnosť. Vytvorenie web stránky môžete s kľudom zveriť do našich rúk. Budete ich môcť intuitívne a jednoducho obsluhovať z prostredia administrácie. Z ich správou vám radi pomôžeme a tak povediac "zaškolíme". Budeme sa starať, aby vaše stránky po funkčnej - systémovej stránke boli vždy aktualizované a tým pádom aj zabezpečené proti možným hrozbám. Štandardne na našich stránkach v systéme Joomla! nájdete ochranu firewall, ktorá sa postará o váš kľudný spánok a funkcionalitu systému. V ďalšom rade bude vaša stránka pravidelne zálohovaná, aby sa zabránilo akýmkoľvek stratám, alebo výpadkom. Podľa priania vieme zabezpečiť pre vaše projekty stabilný bez výpadkový webhosting a doménu k vašej prezentácii.

 

Niekoľko užitočných rád

  1. Web sa robí pre cieľovú skupinu (zákazníka), nie pre majiteľa, nakoľko to čo je pre majiteľa "TOP" nemusí korešpondovať z názorom zákazníka.
  2. Myslite na to, odkiaľ budú ľudia na váš web chodiť. (prirodzené vyhľadávanie, platené vyhľadávanie, porovnávače, sociálne siete, ...)
  3. Stanovte si merateľné ciele.
  4. Netreba mať úplne iný dizajn, ľudia si už na určité štandardy zvykli, inak sa stratia a odídu a verte, že dostať ich späť vás bude stáť veľa času a financií.
  5. Premýšľajte nad tým prečo by mali ľudia na web prichádzať znovu a znovu.