Email marketing: 10 rád, ako vytvoriť pútavý newsletter a čomu sa vyhnúť

Email marketing patrí medzi dôležitú formu komunikácie. Mnoho podnikateľov a firiem už zistilo, že pri jeho správnom používaní dokáže naozaj pomôcť, ale v niektorých prípadoch aj uškodiť.

Návštevy: 887
Čítať ďalej
Máte e-shop? Ako je na tom vaša predajnosť?

Internet ponúka v súčasnosti mnoho príležitostí, ako zarobiť peniaze. Jednou z nich je internetový obchod – e-shop.

Návštevy: 530
Čítať ďalej
Ako začať tvoriť správne SEO vašej stránky

Vedeli ste, že na svete existuje odhadom vyše 1,5 miliardy webových stránok? Toto číslo sa pritom každou sekundou neustále zvyšuje. Koľko ich tak asi bude na Slovensku alebo u našich českých susedov?

Návštevy: 641
Čítať ďalej
Príbeh typického neúspešného slovenského obchodu, alebo vlastný e-shop, áno či nie?

Je doba konzumná a tomuto sa prispôsobuje aj trh z "klikacími e-shopmi", ktoré sú už zopár rokov na trhu s väčšími, alebo menšími úspechmi. Fungujú teoreticky na jednoduchom princípe, teda PRO zákazníckom prístupe.

Návštevy: 714
Čítať ďalej
Pozor na marketing, alebo ako si zvoliť marketingovú agentúru

Zdravím vás opäť s článkom, ktorý bude dnes zameraný na kvalitu toho, čo ponúka dnešný internet a dnešný "tvorcovia" stránok respektíve ich optimalizátori.

Návštevy: 690
Čítať ďalej
5 najväčších klamstiev o tvorbe webstránok, ktoré by ste mali vedieť

Po pár prezretých stránkach som ostal zhrozený, ale neodradilo ma to a pozeral som si ich ďalej. Takmer na každej stránke som narazil na kopec marketingových hlášok, a rôznych výrokov, ktoré sú čistým klamstvom a zavádzaním klientov!

Návštevy: 485
Čítať ďalej
8 najčastejších chýb pri publikovaní na firemnej Facebook stránke + návod ako ich odstrániť

V súčasnosti byť na Facebooku už nestačí. Ak chceme v podnikaní napredovať, používajme firemnú Facebook stránku efektívne. Mnoho majiteľov firiem pri uverejňovaní príspevkov na firemnej Facebook stránke robí a opakuje rovnaké chyby.

Návštevy: 676
Čítať ďalej
Čo treba na prevádzku webstránky?

Táto stránka vám poskytne všetky informácie, ktoré by vás zaujímali o prevádzkovaní webstránky. Je určená najmä pre laikov, teda nie odborníkov, preto Vám to podáme v "ľudskej reči".

Návštevy: 461
Čítať ďalej
5 spôsobov ako prilákať zákazníkov do e-shopu s takmer nulovou investíciou

Či už máte internetový obchod dlhšiu dobu, alebo práve začínate, váš biznis závisí od zákazníkov. Ak neviete prilákať zákazníkov do vášho e-shopu, neuspejete. Síce to znie jednoducho, ale získanie zákazníkov do e-shopu môže byť veľmi ťažké a časovo náročné.

Návštevy: 739
Čítať ďalej
Zmena Google indexovania nových stránok od 1. júla

Google oznámil, že všetky nové webové stránky “predtým neindexované v Google vyhľadávaní” budú od 1 júla 2019 indexované pomocou mobile-first indexing.

Návštevy: 475
Čítať ďalej