Moja stránka

Robíme webové stránky, ktoré majú jednoznačne definované ciele a cestu zákazníka, teda v pravom slova zmysle odrážajú jeho potreby. Používame vždy najmodernejšie technológie a preto sa správne zobrazujú na všetkých zariadeniach. Zvládneme s prehľadom vytvoriť jednostránkovú prezentáciu, ale aj stránky zo zložitou štruktúrou, akými sú inzertné portály, fóra, blogy, spravodajské portály, stránky záujmových organizácií, stránky pre samosprávy, portfólia pre fotografov a mnoho iných. Zabezpečíme v prípade potreby napojenie na sociálne siete, aby sa zabezpečila vyššia interakcia medzi vašimi zákazníkmi. Potrebujete na stránke formulár pre zadanie dopytu, alebo iba pre jednoduchý kontakt? Nieje problém, zvládneme kontaktné, ale aj objednávkové formuláre - link na demo, klikni.

Samozrejmosťou dnešnej doby je bezpečnosť, preto pri každom Joomla! projekte automaticky nasadzujeme SSL certifikát a Firewall k ochrane systému stránok ZDARMA.

Ak Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás, ale prosím nech Vašou prvou otázkou nieje cena, nakoľko tú Vám nepovedia ani v servise, pokiaľ si necháte opraviť Vaše auto. Výsledná cena sa kalkuluje na základe toho, čo bude predmetom práce, doplnkovými službami a ďalšími faktormi.

Samozrejmosťou je aj príprava systému na "GDPR Ready" pokiaľ budete mať záujem a kompletné nasadenie a testovanie funkcionality, vrátane podporných článkov a doplnkov.

Po spustení nového webu naša práca ani zďaleka nekončí, ale neustále pokračujeme v práci s Vašim webom, jeho vylepšeniami na základe Vašich požiadaviek a potrieb zákazníkov.